KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033089

nr 1603 3089

Manne Hallengren

(1875-1951), Sverige

Oljemålning, Parklandskap. Signerad. Olja på duk, 50x68 cm, yttermått inklusive ram: 65x83 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:29:08

4/3 19:06:14 1      Vinnande bud

Manne Hallengren

Läs mer om Manne Hallengren